Хор Верьовки. Пісні від Сонця і Землі
До початку події
 • дня
 • годин
 • хвилин

Хор Верьовки. Пісні від Сонця і Землі

02
Жовтня
2021
Субота, 19:30

КОЖНОМУ ДАРУЄМО СЕРТИФІКАТ НА 300 ГРИВЕНЬ

Повідомлення відвідувачам концерту Національного заслуженого академічного народного хору України імені Г. Г. Верьовки 2 жовтня 2021 року!

Ми відповідально ставимося до вашої безпеки


Концерт 2 жовтня 2021 року відбудеться згідно із діючими нормами «жовтого» рівня епідемічних обмежень відповідно до Постанови Кабінету Міністрів України №1236 від 9 грудня 2020 року (із змінами). Обов’язковою умовою доступу для глядачів на концерт є наявність одного з наступних документів:


1.  Негативний результат тестування на COVID-19 методом ПЛР, який проведено не більш як за 72 години до часу проведення заходу.

2.  Негативний результат експрес-тесту на визначення антигену коронавірусу SARS-CoV-2, який проведено не більш як за 72 години до часу      проведення заходу.

3.  Документ, що підтверджує отримання повного курсу вакцинації.

4.  Документ, що підтверджує отримання однієї дози дводозної вакцини.

5.  Міжнародний, внутрішній чи іноземний сертифікат, що підтверджує вакцинацію від COVID-19 однією, або двома дозами вакцини.

6.  Міжнародний, внутрішній чи іноземний сертифікат, що підтверджує одужання від COVID-19.

7.  Міжнародний, внутрішній чи іноземний сертифікат, що підтверджує негативний результат тестування на COVID-19 методом ПЛР.


Перелічені вище обмеження не стосуються осіб молодше 18 років. У випадку відвідування заходу особами молодше 18 років необхідно мати документи, що підтверджують вік.


Якщо у вас немає перелічених вище документів, вам необхідно зробити тест. Це ви можете зробити:

1.      Перед початком заходу 02.10.2021 з 17:30 у приміщенні Палацу «Україна». Результат ви отримаєте протягом 15 хвилин на вказаний e-mail та Viber чи в роздрукованому вигляді. При цьому вам необхідно мати із собою оригінал документу, що підтверджує вашу особу (паспорт, водійські права) або документи у застосунку «Дія».

Зверніть увагу, що сплатити за тест на місці перед подією ви зможете в онлайні або карткою.

2.      Заздалегідь (що ми дуже радимо для вашого комфорту та безпеки) за умови попереднього оформлення замовлення та оплати на сайті «Сінево»!

Для оформлення перейдіть за посиланням: https://go.synevo.ua/Концерт_палац_україна

На вказаний у замовленні номер телефону надійде SMS з підтвердженням онлайн-замовлення. Саме це SMS покажіть персоналу «Сінево» під час здачі тесту.


Завдяки «Сінево» ми пропонуємо вам  знижку 50% (300 грн замість 600 грн) на експрес-тест COVID-19 антиген в період з 30.09.2021 до 02.10.2021 року.

Також усім, хто зробить тест, КА Аншлаг дарує сертифікат на суму 300 грн, який можна використати протягом двох років при купівлі квитків на концерти на сайті www.anshlag.ua.

Детальніше про умови отримання сертифікату за посиланням https://anshlag.ua/uk/sertifikat/


Як зробити тест у відділеннях «Сінево»:

• експрес-тест на антиген — це швидкий і надійний спосіб тестування на COVID-19. Процедура забору матеріалу та підготовка до антиген-тесту аналогічна ПЛР-тестуванню (мазок з носоглотки);

• будь ласка, ознайомтесь заздалегідь з підготовкою до тестування на сайті «Сінево»

• з собою слід обов’язково мати документ, що підтверджує особу (паспорт, водійські права), або документи у застосунку «Дія».


У якому відділенні «Сінево» можна здати тест?

У будь-якому відділенні «Сінево» із переліку: www.synevo.ua/ua/covid-centers 

(крім відділень позначених «*»).

2 жовтня в НПМ «Україна» відбудеться святковий концерт Національного заслуженого академічного народного хору України імені Г. Г. Верьовки.

Програма концерту складатиметься як із відомих вже народних пісень та танців України та її регіонів, оркестрових номерів та вокально-хореографічних композицій (українські народні пісні «Ой, хмелю», «Туман яром», «Несе Галя воду», танець «Козачок з бубнами», вокально-хореографічні композиції  «На гулянці», «Святковий гопак», «Запорожці», «Аркан»), так і прем’єрних творів: «Колискова», «Карпатська сюїта», «Ой, у лузі та ще й при березі».

Хор ім. Г. Верьовки — найбільший український професійний хоровий колектив, який з 1943 року, ось вже 77 рік поспіль, тріумфально поширює світом українську народну пісню та українське хореографічне мистецтво. 

Самобутність і висока художність виконання, музикальність і гнучкість фразування, дивовижне розмаїття голосів, поєднання емоційності та стриманості, душевної відкритості та доброзичливого гумору, чистоти й безпосередності – ось чим зачарував і прихилив серця шанувальників пісні Національний український народний хор імені Г.Г. Верьовки.

Мистецтву цього славетного колективу притаманні щирість, глибока одухотвореність, в ньому немовби знайшли своє втілення краса і сила народного духу. Хоч би де не виступав хор імені Г. Верьовки – на рідних теренах чи на далеких континентах – світ визнав великі заслуги його як творця надзвичайно оригінальних і водночас загальнолюдських пісенно-музичних скарбів, цілющої української пісні. Про це переконливо свідчать схвальні статті і рецензії у пресі Німеччини, Румунії, Польщі, Франції, Швейцарії, Бельгії, Люксембургу, Фінляндії, Куби, Мексики, Канади, Іспанії, Португалії, Венесуели, Бразілії, Аргентини, Домініканської Республіки, Коста- Рики, Канарських і Болеарських островів.

«...концерт відбувався у переповненій глядачами найпрестижнішій залі американської столиці – Центрі мистецтв імені Джона Кеннеді. Чарівні українські пісні, що змінювалися вогнистими танцями, викликали зливу овацій і захоплені відгуки глядачів» («Вашингтон Пост», США, 1996р

«Неможливо словами описати видатне вокальне і танцювальне виконання цього всесвітньо відомого колективу. То ніжні й жартівливі, то як могутні хвилі бурхливого моря народної пісні... незважаючи на чужу мову, вони ніби за помахом чарівної палички, переносять слухачів у глибину духовного життя й природи великого народу.»/ Німецька газета «Цайтунг», Люксембург/

«Україна, безумовно, чудова країна. Таке враження справляє концерт Українського народного хору. Пісні й танці України - це пейзаж квітів і неба, що оживає, перетворюється в мелодію, що викликає захоплення. Протягом усього концерту ми немов були присутніми на народному святі. Глядачі не могли встояти перед чарівністю українських артистів і з великим жалем дозволили їм піти зі сцени. Наші дорогі гості дали нам можливість подивитися кращий концерт цього сесону.»/ Монакська газета « Ніс- Матен»

 • купівля
  без посередників
 • без
  сервісних зборів
 • гарантія
  оригінальності квитка