Доставка

Шановні покупці!

Звертаємо Вашу увагу, що на період дії карантину доставка квитків не здійснюється.

Квитки можна придбати, оформивши замовлення online та отримавши електронний квиток на e-mail.


Доставка здійснюється протягом трьох робочих днів з понеділка по п'ятницю в робочий час до 18:00. У день доставки кур'єр заздалегідь телефонує замовнику квитків. Вартість доставки кур'єром по Києву становить 60 грн.

Будь ласка, заповнюйте номер телефону та адресу акуратно, детально і розбірливо для того, щоб кур'єр доставив Вам замовлення вчасно (станція метро, наземний транспорт, вулиця, будинок, корпус, під'їзд, код або домофон, поверх, квартира). Якщо доставка замовлена в офіс, то обов'язково вкажіть внутрішній номер телефону, назву організації і номер офісу, в якому ви працюєте.

Доставка квитків по Україні здійснюється компанією «Нова Пошта». Квитки «Новою Поштою» доставляються тільки після 100% оплати. Вартість доставки 60 грн. Доставку замовник оплачує при оплаті квитків.


Якщо Ви хочете забрати квитки у касі (цей спосіб доступний для конкретного заходу), зверніть увагу на наступні умови:

Замовлення, оформлені в будні (замовлення у вихідні дні обробляються в понеділок) до 12:00, можна забрати в той же день у касі після 15:00.

Замовлення, оформлені в будні (замовлення у вихідні дні обробляються в понеділок) після 12:00, можна забрати на наступний день з 15:00 до 20:00.

Бронь для викупу в касі тримається 2 дні (з урахуванням дня замовлення).

Каса працює:

- понеділок - пятниця з 11:00 до 20:00,

- субота - неділя з 11:00 до 19:00.

Місцезнаходження каси: Підземний перехід поруч зі станцією метро Льва Толстого (044 235 71 17; 050 015 02 62).


Унікальний штрих-код на квитку може бути використаний тільки один раз. Не копіюйте свій квиток і не публікуйте його в інтернеті. Це може стати перешкодою для вашого входу на концерт. При збереженні даних персонального штрих-коду відповідальність несе Покупець.

Власник електронного квитка повинен запобігати копіюванню або несанкціонованому доступу до інформації, оскільки право на прохід має той, хто першим пред'явив квиток при проходженні процедури контролю.