QUEEN SYMPHONIC

QUEEN SYMPHONIC

Київ
Палац Україна
17
Жовтня
2021
Неділя, 19:30

Повідомлення відвідувачам концерту QUEEN SYMPHONIC  17 жовтня 2021 року!

Ми відповідально ставимося до вашої безпеки

Концерт 17 жовтня 2021 року відбудеться згідно із діючими нормами «жовтого» рівня епідемічних обмежень відповідно до Постанови Кабінету Міністрів України №1236 від 9 грудня 2020 року (із змінами). Обов’язковою умовою доступу для глядачів на концерт є наявність одного з наступних документів:

 1. Негативний результат тестування на COVID-19 методом ПЛР, який проведено не більш як за 72 години до часу проведення заходу.
 2. Негативний результат експрес-тесту на визначення антигену коронавірусу SARS-CoV-2, який проведено не більш як за 72 години до часу проведення заходу. 
 3. Документ, що підтверджує отримання повного курсу вакцинації.
 4. Документ, що підтверджує отримання однієї дози дводозної вакцини.
 5. Міжнародний, внутрішній чи іноземний сертифікат, що підтверджує вакцинацію від COVID-19 однією, або двома дозами вакцини. 
 6. Міжнародний, внутрішній чи іноземний сертифікат, що підтверджує одужання від COVID-19.
 7. Міжнародний, внутрішній чи іноземний сертифікат, що підтверджує негативний результат тестування на COVID-19 методом ПЛР.

Перелічені вище обмеження не стосуються осіб молодше 18 років. У випадку відвідування заходу особами молодше 18 років необхідно мати документи, що підтверджують вік. 

Якщо у вас немає перелічених вище документів, вам необхідно зробити тест. Це ви можете зробити:

1. Перед початком заходу 17.10.2021 з 17:30 у приміщенні Палацу «Україна». Вам необхідно мати із собою оригінал документу, що підтверджує вашу особу (паспорт, водійські права) або документи у застосунку «Дія». Вартість тесту - 250 грн.


QR-код для реєстрації на тестування для здачі тесту на місці, у Палаці Україна. Радимо реєструватись заздалегідь, щоб не витрачати час.

2. Заздалегідь за ціною 300 грн у мережі лабораторій «Діла»

Для цього необхідно пред’явити:

 • Квиток на концерт Queen Symphonic 17.10.2021
 • Документ, що підтверджує вашу особу
 • Промокод «SAFEEVENT»


Адреси лабораторій «Діла» - за посиланням

Також усім, хто зробить тест, КА Аншлаг дарує сертифікат на суму 250 грн, який можна використати протягом двох років при купівлі квитків на концерти на сайті www.anshlag.ua


Хіти Queen пролунають всвітовому рок-шоу в супроводі Національного заслуженого академічного симфонічного оркестру України

Одну з найкращих рок-симфонічних вистав планетиQueen Rock and Symphonic show можна буде побачити у Палаці Україна 17 жовтня.


Рік тому світ спостерігав за історією Queen на великих екранах, проте лишецієї осені у меломанів є шанс почути ті самі хіти наживо під час знаменитоївистави авторства телеканалу ВВС — ‘Queen Rock and Symphonic show’. Артистів у це шоу затверджував cамБраян Мей.  Знаменитий гитарист Queen,чиє ім'я занесено до Зали Слави рок-н-ролу, і автор таких великів хітів гурту,як ‘We will rock you’, 'The Show Must Go On' і ще щонайменше 60 видатних пісеньQueen, особисто відібрав понад 40 талановитих артистів. Усі вони пройшли надскладний музичний кастинг і теперготові відтворити незабутню магію звучання культового колективу.

Під час ‘Queen Rock and Symphonic show пісні легендарного гурту виконуватимутьчотири неймовірні вокалісти і потужний рок-гурт з Великої Британії. Раніше вивже могли бачити деяких з них у всесвітньовідомому футуристичному мюзиклі ‘We Will Rock You’, авторамиякого також є Браян Мей і другий учасник гурту, автор хітів Queen — барабанщикРоджер Тейлор.

Важливий елемент ‘Queen Rock and Symphonic show’ — симфонічнийсупровід. Відтворювати оригінальні концертні аранжування та еклектичністьзвучання Queen запрошенимгостям у Києві допомогатиме Національний заслужений академічний симфонічнийоркестр України.

Під час шоу прозвучать найгучніші хіти Queen: ‘Bohemian Rhapsody’, ‘We Are The Champions’, ‘Dont Stop Me Now’, ‘Radio Ga Ga’ та багатоінших.

З моменту прем'єри у 2000 році ‘Queen Rock and Symphonic show’ вже встиглипобачити сотні тисяч шанувальників гурту у всьому світі. Проект зібрав аншлаги в Австралії, Японії, США і Європі.І ось, нарешті, цієї весни відродити шалену енергетику та драйв, що панували наконцертах Queen, зможуть іукраїнські меломани. Адже найкраща змога відчути магію Queen зараз — почутиголовні хіти наживо!

‘Queen Rock and Symphonic show’
17 жовтня, Палац «Україна»

Квитки: 299 - 1999 грн
Подія в Facebook

 • купівля
  без посередників
 • без
  сервісних зборів
 • гарантія
  оригінальності квитка