Оля Полякова Королева Ночі Шоу на біс!
До початку події
 • днів
 • годин
 • хвилин

Оля Полякова Королева Ночі Шоу на біс!

26
Жовтня
2021
Вівторок, 19:00
299 - 2499 грн купити квитки

Інформація для відвідувачів концерту Олі Полякової!


З 23.09.2021р. у Києві запроваджений «жовтий» рівень епідемічної небезпеки.

Згідно із діючими нормами «жовтого» рівня епідемічних обмежень відповідно до Постанови Кабінету Міністрів України №1236 від 9 грудня 2020 року (із змінами) обов’язковою умовою доступу глядачів на концерт є наявність захисної маски, документу про вакцинацію або негативний тест.

У випадку продовження цих норм до 26.10.2021р., на вході перевірятимется наявність відповідних документів про вакцинацію або негативного експрес/ПЛР-тесту, зробленого не пізніше ніж за 72 години до заходу.

Документ про вакцинацію або довідка про негативний результат має містити прізвище та ім’я для підтвердження особи. Він має бути або у додатках Дія та Helsi.me, або у паперовому варіанті.

Перелічені вище обмеження не стосуються осіб молодше 18 років. У випадку відвідування заходу особами молодше 18 років необхідно мати документи, що підтверджують вік.

За оновленням інформації слідкуйте на сайті www.anshlag.ua


Оля Полякова відіграє останній концерт в рамках шоу «Королева ночі»

Оля Полякова завершує епоху «Королеви ночі» грандіозним виступом у київському Палаці спорту.

26 жовтня 2021 року в столичному Палаці спорту Оля Полякова дасть фінальний концерт в рамках шоу-програми «Королева ночі». За останні три роки ця програма настільки прийшлася до душі публіці, що принесла Поляковій статус найбільш гастролюючої співачки України. «Королева ночі» перетворилась у найпотужніший проєкт украінського шоубізнесу - він розтягнувся більше ніж на 300 концертів, які сумарно відвідали майже мільйон глядачів. Шоу Полякової здобуло справжню народну любов та встановило своєрідний рекорд, зібравши на стадіоні «Арена Львів» 35 тисяч людей.

Співачка запрошує на останній концерт хітової шоу-програми, який завершить епоху «Королеви ночі». Оля гарантує неймовірні враження, особливі сюрпризи для публіки, фірмовий гумор та жарти — до фіналу вона готується особливо ретельно.

Королева прощається лише раз, іншого шансу вже не буде, тому не пропустіть!

26 жовтня 2021, 19.00

Київський Палац спорту

Оля Полякова

Фінальне шоу «Королева ночі»


купити квитки
 • купівля
  без посередників
 • без
  сервісних зборів
 • гарантія
  оригінальності квитка