Оля Полякова Королева Ночі Шоу на біс!

Оля Полякова Королева Ночі Шоу на біс!

Київ
Палац Спорту
26
Жовтня
2021
Вівторок, 19:00

Шановні відвідувачі концерту Олі Полякової!

Доводимо до вашого відома, що усі квитки, куплені раніше на концерт 26.10.2020р., дійсні на нову дату – 26.10.2021р. – на не потребують обміну.

Також, звертаємо вашу увагу, що вхід до зали здійснюється виключно за квитками зі штрих-кодами, інформаційний лист, який видавався на концерт у 2020 році не дає права на вхід на концерт.


КОЖНОМУ ДАРУЄМО СЕРТИФІКАТ НА 100 грн*

Повідомлення відвідувачам концерту Олі Полякової 26 жовтня 2021 року!

Ми відповідально ставимося до вашої безпеки

Концерт 26 жовтня 2021 року відбудеться згідно із діючими нормами «помаранчевого» рівня епідемічних обмежень відповідно до Постанови Кабінету Міністрів України №1236 від 9 грудня 2020 року (із змінами). Обов’язковою умовою доступу для глядачів на концерт є наявність одного з наступних документів:

 1. Негативний результат тестування на COVID-19 методом ПЛР, який проведено не більш як за 72 години до часу проведення заходу.
 2. Негативний результат експрес-тесту на визначення антигену коронавірусу SARS-CoV-2, який проведено не більш як за 72 години до часу проведення заходу. 
 3. Документ, що підтверджує отримання повного курсу вакцинації.
 4. Документ, що підтверджує отримання однієї дози дводозної вакцини.
 5. Міжнародний, внутрішній чи іноземний сертифікат, що підтверджує вакцинацію від COVID-19 однією, або двома дозами вакцини. 
 6. Міжнародний, внутрішній чи іноземний сертифікат, що підтверджує одужання від COVID-19.
 7. Міжнародний, внутрішній чи іноземний сертифікат, що підтверджує негативний результат тестування на COVID-19 методом ПЛР.
 8. Перелічені вище обмеження не стосуються осіб молодше 18 років. У випадку відвідування заходу особами молодше 18 років необхідно мати документи, що підтверджують вік. 

Якщо у вас немає перелічених вище документів, вам необхідно зробити тест. Це ви можете зробити:

1. Перед початком заходу 26.10.2021 з 17:00 у приміщенні Палацу Спорту за ціною 250 грн.Для цього необхідно зареєструватись у чат-боті (ввести ПІП, дату народження, обрати варіант оплати).

Це можна зробити за посиланням https://forms.callab.ua/safeevent?event=109 або просканувати QR


Радимо реєструватись заздалегідь, щоб не витрачати час у приміщенні Палацу Спорту.

2. Заздалегідь за 72 години до концерту за ціною 300 грн у мережі лабораторій «Діла»

Для цього необхідно пред’явити:

 • Квиток на концерт Олі Полякової 26.10.2021
 • Документ, що підтверджує вашу особу


Адреси лабораторій «Діла» - за посиланням

*Також усім, хто зробить тест, КА Аншлаг дарує сертифікат на суму 100 грн, який можна використати протягом двох років при купівлі квитків на концерти на сайті www.anshlag.ua


Оля Полякова відіграє останній концерт в рамках шоу «Королева ночі» 

Оля Полякова завершує епоху «Королеви ночі» грандіозним виступом у київському Палаці спорту. 

26 жовтня 2021 року в столичному Палаці спорту Оля Полякова дасть фінальний концерт в рамках шоу-програми «Королева ночі». За останні три роки ця програма настільки прийшлася до душі публіці, що принесла Поляковій статус найбільш гастролюючої співачки України. «Королева ночі» перетворилась у найпотужніший проєкт украінського шоубізнесу - він розтягнувся більше ніж на 300 концертів, які сумарно відвідали майже мільйон глядачів. Шоу Полякової здобуло справжню народну любов та встановило своєрідний рекорд, зібравши на стадіоні «Арена Львів» 35 тисяч людей. 

Співачка запрошує на останній концерт хітової шоу-програми, який завершить епоху «Королеви ночі». Оля гарантує неймовірні враження, особливі сюрпризи для публіки, фірмовий гумор та жарти — до фіналу вона готується особливо ретельно. 

Королева прощається лише раз, іншого шансу вже не буде, тому не пропустіть! 

26 жовтня 2021, 19.00

Київський Палац спорту

Оля Полякова

Фінальне шоу «Королева ночі»

Квитки на www.anshlag.ua

 • купівля
  без посередників
 • без
  сервісних зборів
 • гарантія
  оригінальності квитка