LP. HEART TO MOUTH TOUR

LP. HEART TO MOUTH TOUR

Київ
Палац Спорту
14
Квітень
2019
Неділя, 19:00

Шановні прихильники LP!

Вже дуже скоро відбудеться Концерт нашої улюблениці LP.

Технічна команда групи підготувала для Вас ефектне Шоу з потужним професійним звуком, яскравим світловим оформленням з використанням більше 200-т найсучасніших світлових приладів. Також зліва і справа від сцени будуть встановлені великі світлодіодні  екрани 6*4 метри.

Для зручності перегляду концерту глядачам  VIP партеру та партеру буде побудований подіум з  4-ма підйомами, вище за Фанзону.

Зона HIT FM Dance Floor також будується на підвищенні для того, щоб глядачі партеру не заважали перегляду концерту.

Загалом сцена у Палаці Спорту піднята на 1м 30см від рівня підлоги арени.

Кожному глядачу буде добре видно Артиста і сцену!

Прохання приходити на концерт завчасно. Двері відкриваються о 18:00.

Для зручності заходу глядачів будуть відкриті всі двері Палацу Спорту та будуть розміщені вказівники та схеми проходу на місця.

Початок виступу  спеціального гостя групи Bloom Twins заплановано на 19:00.

Початок виступу  LP заплановано на 20:00.

Бажаємо всім гарного перегляду та найяскравіших емоцій!LP повертається до Києва з великим концертом у Палаці Спорту 14 квітня 2019 року!

Лаурі Перголіцці (LP) знадобилося всього два роки, щоб стати однією з найулюбленіших поп-рок співачок в Україні: її з однаковим успіхом приймають як на сольних аншлагових концертах, так і на масштабних фестивалях. Пісню Lost On You, завдяки якій LP піднялася на вершини чартів в Італії, Іспанії, Польщі та інших країнах континентальної Європи, на українських концертах давно співають хором. 

Однак LP не зупиняється на досягнутому: в цьому році вона записала з французької дівою Мілен Фармер спільний сингл N'oublie pas (він моментально потрапив на перше місце уфранцузькому чарті iTunes), співпрацювала з екс-лідером The Smiths легендарним сонграйтером Морріссі (дві їхні спільні пісні вийдуть на його альбомі кавер-версій), а під завісу 2018 року обіцяє фанатам новий альбом Heart To Mouth - він вийде 7 грудня.

"Для мене всі мої слухачі - одна велика сім'я, - розповідає LP в одному з інтерв'ю, - Коли бачиш сяючі очі, усвідомлюєш, що твоя музика проникає в них, це ні з чим незрівнянні відчуття, справжнє диво. І я розумію, що моїм шанувальникам абсолютно неважливо, як я виглядаю, скільки мені років, головне, що вони занурюються в пісні, вловлюють той меседж, який я передаю їм. Нас об'єднує любов ".

14 квітня LP виконає улюблені її фанатами хіти і зовсім нові пісні у Палаці Спорту!

Стали відомі подробиці продажу квитків на концерт LP у Києві 14 квітня 2019 року.

На сайті www.anshlag.com.ua/lp починається реєстрація на покупку перших квитків (early birds) на концерт LP 14.04.2019 в Києві.

Старт реєстрації - 10:00 19 листопада. Закінчення реєстрації - 17:00 20 листопада.

Продаж квитків для всіх зареєстрованих розпочнеться о 18:00 20 листопада і буде тривати до 11:00 22 листопада.

Поспішай першим зареєструватися і купити квиток за найнижчою ціною від організатора.

Вільний продаж квитків почнеться з 12:00 22 листопада. Діє гарантія повернення квитка.

  • купівля
    без посередників
  • без
    сервісних зборів
  • гарантія
    оригінальності квитка