EMMA SHAPPLIN

EMMA SHAPPLIN

Київ
Палац Україна
10
Листопада
2022
Четвер, 19:30

Вона унікальна і загадкова…

Перлина Франції...

Неперевершена Емма Шапплін (Emma Shapplin) у Києві!

Тендітна француженка підкорила серця мільйонів, від рідної Франції до Сполучених Штатів Америки. А Україна вже радісно очікує на новий концерт Емми Шапплін у Києві!

Під час виступу на головній сцені країни – у Палаці «Україна» 10 листопада 2022 року – співачка виконає свої найвідоміші хіти, котрі вже увійшли в скарбницю світової оперної неокласики: Cuor Senza Sangue, Ira di Dio…


Випустивши перший альбом у 1997-му, Емма Шапплін майже одразу стала відомою на весь світ – у першу чергу завдяки тому, що створила власний неповторний стиль, суміш класичного співу з поп-музикою.

Музику Шапплін характеризують і як неокласику, і як класичний поп, і навіть як звуковий живопис. Але найкраще підходить інше визначення – «музика для тих, хто ще здатен думати і відчувати». Саме таку публіку – розумну, чуттєву й здатну відрізнити справжнє від штучного, Емма і розраховує зібрати у Києві.

Концерт Емми Шапплін – це незабутнє переплетення класичних арій і суперсучасних віянь. Кришталево чисте колоратурне сопрано, яким досконало володіє ця дивовижна виконавиця, дозволяє перетворювати кожну композицію на справжній музичний шедевр.

Не пропустіть кращу музично-театральну подію року – концерт Емми Шапплін у Києві у Національному Палаці «Україна» 10 листопада 2022 року!

  • купівля
    без посередників
  • без
    сервісних зборів
  • гарантія
    оригінальності квитка