Depeche Mode. Global Spirit Tour. Киев 2017

Depeche Mode. Global Spirit Tour. Киев 2017

19
Липня
2017
Середа, 19:45

Шановні відвідувачі гастрольного заходу «Depeche Mode. Global Spirit Tour. Київ 2017»!


Незважаючи на скасування запланованого концерту в 2014 році, концертна агенція «Аншлаг» все ж таки домовилось та організувало виступ легендарної групи Depeche Mode в Києві 19.07.2017 р. Ми дуже хотіли і прикладали всі зусилля для того, щоб цей концерт таки відбувся для шанувальників та фанатів групи Depeche Mode. 

Організація цього заходу потребувала, в тому числі, посилених засобів безпеки. На концерті групи були задіяні  850 охоронців та стюардів, завданням яких було забезпечення безпеки та недопущення можливості скасування заходу. Для швидкого та зручного пропуску відвідувачів було організовано 42 точки контролю, через які пройшли на концерт більше 30 тисяч відвідувачів. Заздалегідь була підготовлена схема запуску глядачів на гастрольний захід, яка була розміщена на сторінці організатора та на сторінці офіційного квиткового оператора Concert.ua. Нажаль, в Україні зараз не існує професійних компаній по наданню послуг по охороні та стюардінгу заходів, які б могли забезпечити в необхідній кількості такий об’єм роботи. 

Ранній вхід був запланований на 17:30, всі інші відвідувачі мали зайти та територію НСК «Олімпійський» об 18:00. Організатори зі своєї сторони зробили все можливе для того, щоб точки контролю вчасно почали пропускати відвідувачів, проте, менеджери групи Depeche Mode затримали початок пропуску з технічних причин. У зв’язку з затримкою пропуск відвідувачів почався на одну годину пізніше (18:30 ранній вхід, та відповідно о 19:00 всі інші). Разом з тим, для швидкого пропуску відвідувачів, смартфони стюардів були обладнанні програмою для зчитування унікального штріх-коду. Інформація про використання білету миттєво передавалась до загальної бази, що забезпечило виявлення близько 2 тисяч осіб які намагались пройти на концерт за неіснуючими або використаними штріх-кодами. Крім того, особи яких не було допущено до гастрольного заходу могли скористатись послугами сервіс центрів (по одному на вхід). В кожному сервіс центрі працювало по п’ять менеджерів різних білетних операторів, що забезпечували перевірку дійсності білета та пропонували можливі шляхи вирішення проблем відвідувачів.

Технічні складнощі, людський фактор та велика кількість шахраїв, що збагатились продаючи білети з недійсними штрих-кодами, затримали пропуск відвідувачів, однак, на початок третьої композиції групи Depeche Mode (близько 21:15) в точках пропуску людей та в сервісних центрах всі пройшли на захід. Фактично кожен із глядачів зміг отримати насолоду від виступу групи Depeche Mode протягом двох годин (виступ закінчився о 23:15).

Зрозуміло, що серед такої кількісті людей, навіть за наявності рекордної кількості точок контролю (на минулому заході було 28), знайдуться невдоволені які будуть намагатись стягнути гроші з організатора, мотивуючи свої вимоги затримкою концерту та не достатнім рівнем організації. Деякі ЗМІ також вирішили підлити трохи масла у вогонь…

Доводимо до відома відвідувачів заходу, що підстава для повернення грошей за квитки, лише, у випадку скасування заходу, затримка початку запуску чи початку виступу не є такою підставою.

Відносин, які виникають між відвідувачем гастрольного заходу та стороною Організатора (в тому числі – офіційними операторами з продажу квитків на гастрольний захід) регулюються чинним законодавством України та відповідними договорами публічної оферти.

Вказані договори публічної оферти є загальнодоступними та розміщуються на офіційних веб-сайтах кожного квиткового оператора та організатора. Будь-яка особа має можливість ознайомитись з їх умовами. В більшості випадків договори публічної оферти всіх квиткових операторів є однаковими та містять подібний між собою зміст (можлива різниця тільки в формулюванні окремих положень договору).

Усі договори публічної оферти містять положення про те, що продаж квитків Покупцеві, в тому числі Електронних квитків, проводиться виключно на умовах цієї Оферти і лише в разі повного і беззастережного прийняття умов цієї Оферти Покупцем (акцепту Оферти). Частковий акцепт, а також акцепт на інших умовах не допускається.

Якщо Покупець не приймає в повному обсязі умови цієї Оферти, продаж квитків, в тому числі Електронних квитків, не проводиться.

Тобто, у всіх без виключення випадках наявність у особи квитка/електронного квитка свідчить про повне та беззастережне погодження такої особи з умовами Договору публічної оферти.

Договори публічної оферти регулюють, зокрема, і відповідальність, яку несуть Організатор заходу та квиткові оператори. 

Так, відповідно до умов договорів публічної оферти ні Організатор, ні квитковий оператор не несуть відповідальність, зокрема, за:

 • затримку початку запуску чи початку гастрольного заходу;
 • будь-які збитки і моральну шкоду, понесені Покупцем в результаті помилкового розуміння або нерозуміння ним інформації про порядок оформлення/оплати Замовлення, а також отримання і використання Послуг.

Таким чином, з огляду на наведене вище, відсутні підстави для компенсації відвідувачам моральної шкоди, упущеної вигоди, будь-яких інших видів компенсації за затримку початку пропуску на територію НСК «Олімпійський» в день проведення гастрольного заходу.

Фактичне проведення вказаного гастрольного заходу свідчить про відсутність підстав для повернення вартості квитків відвідувачам.

З свого боку, ми як організатори заходу, приносимо Щирі Вибачення за доставлені незручності всім глядачам без виключення. Маємо надію, що такі випадки ніколи більше не повторяться. У всякому разі ми зробимо все можливе для цього. Ми почули на свою адресу багато негативу та бруду. Багато з цього є мабуть заслужено та багато було несправедливих звинувачень. Ми обов’язково зробимо висновки.

 Також окремо просимо усіх глядачів не купувати квитки у шахраїв, а виключно у офіційних квиткових операторів. Ніколи не оприлюднюйте свій унікальний штрих-код, адже на захід зможе зайти тільки перший власник просканованого квитка.

І на останок дозвольте трошки позитиву. По-перше, наш з вами захід відбувся! По-друге, виступ групи Depeche Mode в Києві став одним із найкращих концертів туру як з точки зору фанатів, так і з точки зору групи Depeche Mode! По-третє, давайте колекціонувати тільки позитивні емоції, адже тільки для цього ми живемо! 
Группа с уникальным звучанием, 36-летней историей и шикарной харизмой – Depeche Mode едут в Киев! 

Британцы, которые с 1980 года стали одной из самых успешных музыкальных коллективов, не перестают удивлять. В самом начале пути Depeche Mode играли синтетический поп, потом перешли на готические мотивы с “лучиком надежды”, по словам Мартина Гора. Примерно в то время и были написаны самые громкие хиты “Personal Jesus” и “Enjoy the Silence”. На сегодняшний день это рок-группа, которая предпочитает электронную музыку. 

В последний раз Depeche Mode были в Украине в 2013 году. Тот концерт собрал аншлаг, и украинцы с нетерпением ждут нового альбома группы. 

Последний лонгплей был выпущен еще в 2013 году, он носил название “Delta Machine”. А в начале октября группа анонсировала выход четырнадцатого студийного альбома с более поэтичным именем “Spirit”. Альбом должен выйти через полгода, и в связи с ним Depeche Mode устраивают мировое турне “Global Spirit Tour” по 32 городам. Начнется оно в Стокгольме, а закончится в Румынии. В расписание тура войдет и Украина. Концерт в Киеве будет для группы третьим визитом в нашу страну. По пути группа посетит Беларусь, Словению, Венргию, Францию и другие европейские страны.

Билеты на концерт Depeche Mode в Киеве

Это грандиозное событие нельзя пропустить, поэтому поспеши забронировать е-тикет на лучшее место, чтобы вместе с многотысячной толпой поклонников чувствовать атмосферу британского рока. Выбирай подходящий метод и предвкушай лучший концерт 2017 года, на который ты гарантированно попадаешь!


Внимание!!!


На концерте Depeche Mode 19 июля на НСК «Олимпийский» в Киеве планируются усиленные меры безопасности.

Запрещены: сумки размером больше формата А4 (210×297 мм), рюкзаки, шлемы, оружие, колющие и режущие предметы, напитки, бутылки, пластиковые упаковки, аэрозоли, профессиональная фото и видеоаппаратура, медицинские препараты в любых упаковках без рецепта, наркотики и средства для их употребления, электронные сигареты, зажигалки, фонарики, свечи, петарды, пиротехника любого вида, ноутбуки, планшеты, диски памяти, зарядные устройства, беспроводные наушники, сэлфи палки.

Если Вы приехали на концерт из другого города с сумками или рюкзаками, пожалуйста, сдайте их в камеры хранения вокзалов, торговых центров и т.п. 

Свои сумки/рюкзаки вы можете сдать в камеры хранения ТЦ Мегамаркет и Гулливер (работают круглосуточно).  Со стороны станции метро Олимпийская - ТЦ Мегамаркет, ул. Антоновича (Горького), 50; со стороны станции метро Дворец спорта - ТЦ Гулливер, Спортивная площадь 1а.

Входы на концерт будут оборудованы метало-детекторами. На входе будет производиться личный досмотр и проверка сумок. Просим учитывать это при планировании вашего посещения концерта, так как на такую проверку потребуется дополнительное время. 


На каждом концерте работают карманники. Убедительная просьба брать на концерт только самое необходимое. Телефоны и деньги прячьте во внутренние карманы или держите в руках.


Обладателей электронных билетов (полученных по email) просим учесть, что билет должен быть распечатан и предъявлен на контроле полностью, без обрезки! Это необходимо для успешного прохождения контроля. 


На территории НСК «Олимпийский» будут работать фуд-корты и бары, где вы сможете купить еду и напитки.


Просим посетителей концерта Depeche Mode в Киеве:

 • приходить заранее; 
 • не приносить на концерты вещи, которые не являются абсолютно необходимыми, а также отдельно упаковать все металлические предметы (ключи, брелоки, мобильные телефоны, кошельки с мелочью) для облегчения досмотра.

Это делается для Вашей безопасности.


Спасибо за понимание!

Ранний вход – 17:30;

Общий запуск на концерт – 18:00;

Maya Jane Coles - 19:30;

Depeche Mode – 20:45.

 • купівля
  без посередників
 • без
  сервісних зборів
 • гарантія
  оригінальності квитка