David Garrett and His Band EXPLOSIVE LIVE!

David Garrett and His Band EXPLOSIVE LIVE!

Київ
Палац Україна
04
Жовтня
2018
Четвер, 19:00

Концертна агенція "Аншлаг" представляє:


DAVID GARRETT

--- AND HIS BAND ---


EXPLOSIVE LIVE!

3 та 4 жовтня, НПМ "Україна"

Його називають Паганіні у світі популярної музики і Джимі Хендріксом серед скрипалів. Кожен його виступ гарантує аншлаг. Уперше взявши скрипку в чотири роки, в дванадцять він уже грав на одній сцені з Ієгуді Менухіним. 3 та 4 жовтня неповторний Девід Гарретт повернеться в Україну зі своїм туром "EXPLOSIVE LIVE!".

"Цей тур не схожий ні на що, що я робив раніше", - говорить Гарретт. Його неймовірні трактування хітів на кшталт Purple Rain, They Do not Care About Us або Viva la Vida і аранжування найвідоміших класичних творів таких, як "Літа" Вівальді або 5 симфонії Бетховена, а також власні композиції на кшталт Furious і Explosive щоразу піднімають слухачів на ноги і викликають шквал овацій.

Обожнюваний мільйонами фанатів по всьому світу, Девід Гарретт отримав 23 золотих і 16 платинових нагороди у різних країнах, а його останній альбом “EXPLOSIVE” став золотим у Німеччині та Австрії всього за кілька тижнів продажів. Одна з головних фігур у світі кросовера, Гарретт однаково вільно почувається, коли виступає з видатними оркестрами або грає відомі широкому загалу рок-хіти. В Україні він по праву є одним з найвідоміших і улюблених музикантів у жанрі crossover усіх часів, і користується неймовірним успіхом. Віртуоз з класичною школою і харизмою рок-зірки, який зіграв головну роль у фільмі "Паганіні: скрипаль диявола", він знову готовий вразити своїх шанувальників на концертах 3 і 4 жовтня у Палаці "Україна!"


Початок продажу квитків на 4 жовтня на нашому сайті з 12:00 23.03.2018г.

 

Справжнім і найвідданішим фанам Артиста (а таких 90%), тим, хто півтора місяці чекав оголошення дати перенесення концерту і не здав квитки, ми повідомляємо:

Квитки, придбані на 3 лютого будуть дійсні на 3 жовтня. Ми, як організатори концертів Девіда Гарретта висловлюємо свою особливу подяку і повагу всім тим, хто проявив і проявляє розуміння у ситуації, що склалася, і сподіваємося, що всі концерти Девіда Гарретта у жовтні і в майбутньому принесуть радість і справжнє задоволення.

 

Ті, хто все-таки захоче здати квитки на 3 лютого, зможуть це зробити протягом 30 днів, до 21.04.18г., написавши відповідну заяву на пошту: admin@anshlag.com.ua.

 

  • купівля
    без посередників
  • без
    сервісних зборів
  • гарантія
    оригінальності квитка