CROSSFAITH

CROSSFAITH

28
Вересня
2018
П'ятниця, 20:00

Цієї осені найгучніший гурт Японії знову виступить в Україні! Їх музика - це термоядерна суміш року і електроніки, під яку йдуть у відрив десятки тисяч фанатів по всьому світу. Квитки в продажу з 12:00 28 травня.

П'ятеро молодих людей з Осаки пройшли довгий шлях, щоб домогтися міжнародного визнання. Озлоблені засиллям поп-музики, вони стали записувати кавер-версії на пісні Linkin Park і Limp Bizkit, але дуже скоро відчули необхідність випускати власний матеріал. Їх другий лонгплей Zion отримав прихильні відгуки в профільній пресі і увагу широкої публіки. Закріпили успіх численні концерти в Європі і США в підтримку таких груп як Slayer, Bring Me The Horizon, Enter Shikari і багатьох інших.

Останній сингл Crossfaith "Wipeout" продовжує серію їх успішних релізів. За цим успіхом стоїть напружена робота: так, для головної пісні гурт записав близько 50 варіантів приспіву, щоб вибрати з них найкращий. Їх музика стирає будь-які жанрові рамки. "Майбутнє не чекатиме нас, давайте наблизимо його разом!" - каже фронтмен Кен Койе. Для Crossfaith це майбутнє виглядає приголомшливо: вони вже збирають стадіони в рідній Японії і впевнено нарощують фанатську базу в усьому світі. 28 вересня вони повернуться, щоб порадувати шанувальників в Києві!

  • купівля
    без посередників
  • без
    сервісних зборів
  • гарантія
    оригінальності квитка