Оля Полякова

Київ
Палац Спорту
26
Жовтня
2018
П'ятниця, 19:00

КОНЦЕРТ-ТЕЛЕЗЙОМКА

На концерт Олі Полякової продаються квитки в VIP кабінки - окрема кімната на 2 або 6 чоловік на 4 поверсі, обладнана м'якими диванами.

Вартість двомісної VIP кабінки - 3980 грн. включає вартість 2-х квитків і додаткові привілеї.

Вартість шестимісної об'єднаної VIP кабінки - 11940 грн. включає вартість 6-и квитків і додаткові привілеї.

Привілеї для покупців квитків в VIP кабінки:

1. окремий вхід;

2. персональне обслуговування;

3. можливість зробити попереднє замовлення.

Квиток в VIP кабінку підлягає обміну на 2 або 6 вхідних квитків на концерт.

«Королева ночі»: Оля Полякова анонсувала концерт у столичному Палаці спорту

У 2016 та 2017 роках концертні програми Суперблондинки «Оля Полякова» і "На біс" мали приголомшливий успіх у публіки: три аншлагових виступи у палаці «Україна», наймасштабніший всеукраїнський тур у 63-х містах і понад 15 мільйонів людей, прикутих до телеекранів! За рік концерт тричі транслювався на головних телеканалах країни, найпопулярнішому онлайн-кінотеатрі megogo і особистому youtube каналі артистки. Але навіть такі показники не змогли вгамувати інтерес до ювілейного перфомансу Полякової, а концертна географія - вмістити усіх шанувальників, які хотіли потрапити на шоу, яке, до речі, увійшло до Книги рекордів України і визнане «Найкращою творчою концепцією заходу» за версією Ukrainian event awards VII у 2017 році.

26 жовтня Полякова вперше збере столичний Палац спорту, щоб представити концептуально нове високотехнологічне шоу «Королева ночі». Цим концертом Полякова відкриє всеукраїнський тур, у який відправиться навесні 2019 року.

Співачка обіцяє ще більше хітів і неймовірних постановок, несподіваних режисерських рішень і незабутніх образів, ще більше гумору та гарного настрою.

  • купівля
    без посередників
  • без
    сервісних зборів
  • гарантія
    оригінальності квитка