ОКЕАН ЕЛЬЗИ      Тур допомоги Україні

ОКЕАН ЕЛЬЗИ Тур допомоги Україні

ТЕАТР ПЕТРАС Афіни Греція
10
Червня
2023
Субота, 20:00

OKEAN ELZY Help for Ukraine tour

АФІНИ, ГРЕЦІЯ

10 ЧЕРВНЯ 2023

ТЕАТР ПЕТРАС

 

«Океан Ельзи» дасть великий концерт на підтримку України у Греції.

Найвідоміший український рок-гурт виступить у Афінах, Греція 10.06.2023 року у рамках Help for Ukraine tour. Виступ відбудеться у Театрі Петрас під відкритим небом.

Частина коштів з продажу квитків будуть направлені на допомогу дітям, які постраждали під час війни, медустановам та захисникам України. Старт продажу квитків в 12:00 03/03/2023р.

«Океан Ельзи» – один із найпопулярніших українських рок-гуртів, який слухають і далеко за межами рідної країни. Їхня музика об'єднує, а унікальне звучання та сильні тексти проймають до глибини душі. Концерти групи – це завжди емоційна подія, наповнена щирістю та любов'ю. Музиканти неодноразово підкорювали серця слухачів у Польщі, Німеччині, Канаді, США, Великій Британії, Австралії та багатьох інших країнах світу. 

Лідер колективу Святослав Вакарчук від початку російського вторгнення в Україну відвідує гарячі точки фронту, звільнені від окупації міста, підтримує захисників та надає волонтерську допомогу. Він також продовжує надихати солдатів та українців творчістю, виконуючи пісні на вокзалах та в шелтерах біженців, в окопах і військових частинах. Минулого року Святослав Вакарчук виступив на Чорнобильській АЕС, це стало першим музичним виступом на атомній станції за всю її історію. 

Перший благодійний виступ гурту після російського вторгнення в Україну відбувся 24 квітня 2022 року у київському метро на історичній станції "Золоті ворота", ​​яке стало притулком для тисяч киян під час російських ракетних ударів по багатовіковому Києву. Концерт «І все буде добре» показували в ефірі загальнонаціонального телемарафону, а також до трансляції приєдналися понад 20 країн. Під час трансляції було зібрано майже 9 млн гривень, на які було закуплено медичне обладнання для дитячих лікарень Миколаєва, Запоріжжя, Дніпра. Саме туди звозять поранених та з ампутаціями дітей внаслідок обстрілів російським агресором сходу та півдня України.

«Під час нашого туру, безумовно, ми збиратимемо кошти на потреби насамперед українських дітей, які постраждали під час цієї страшної війни, а також наших захисників. 

А також нагадуємо світові, що українці сьогодні борються не лише за свою країну, а й стоять на сторожі демократії, свободи та розвитку всієї Європи, а найчастіше й миру» – поділився головною метою туру Святослав Вакарчук.

 

Вже 10 червня в Афінах «Океан Ельзи» збере друзів і це буде подія, пропустити яку просто неможливо!

Океан Ельзи – Help for Ukraine tour

Коли: 10 червня 2023 р.

Де: Театр Петрас, Афіни, Греція.

Квитки: okean-elzy.anshlag.ua

 • купівля
  без посередників
 • без
  сервісних зборів
 • гарантія
  оригінальності квитка