Машина времени

Машина времени

Київ
Палац Україна
11
Листопада
2022
П'ятниця, 19:30

Наразі в країні введено воєнний стан через військову агресію РФ, що є обставиною непереборної сили, і проведення концерту гурту «Машина времени» є неможливим. Після перемоги України та стабілізації ситуації будуть виконані всі взяті зобов’язання: буде повідомлена нова дата проведення концерту. Всі квитки, придбані раніше, будуть дійсними на нову дату. Повернення квитків можливо лише при умові скасування концерту.

З усіх питань пишіть нам на admin@anshlag.com.ua.

 

Дякуємо за розуміння та бажаємо миру.

Тримайтеся та бережіть себе!

Слава Україні!
ЛИСТОПАД 2022. УКРАЇНСЬКИЙ ТУР «МАШИ
НЫ ВРЕМЕНИ»:

КРАЩІ ПІСНІ ЗА 50 РОКІВ  і НОВА КОНЦЕРТНА ПРОГРАМА «МЫ РЯДОМ»

А перші українські гастролі «Машины» відбулися ще в далекому 1980-му! Змінювалися влади, країни і відносини між ними - але за сорок два роки не було перерви в концертах більше, ніж нинішня! Можете собі уявити, як ми скучили - і група, і її шанувальники?

Тим часом, у коронавірусну перерву музиканти часу даремноне гаяли. Вимушена пауза обернулася творчим вибухом, і за весну та літо самоізоляції-2020 був складений, аранжований і записаний новий альбом «Машины Времени», який отримав назву «В метре»! А нова платівка, природно, означає нове живе шоу… Але і не скасовує виконання на концерті хітів групи, які вже стали легендарними і культовими.

Отже, восени 2022 року «Машина Времени» представить українській публіці концертну програму «Мы рядом»: композиції з альбому, що вийшов минулої осені і, звичайно, вся класика і найбільш знакові пісні групи за 50 років, нові відео на екранах і незмінний фірмовий концертний драйв! Не кажучи вже про те, що до приїзду «машиністів» залишилося цілих півтора року – і, хто знає, що вони ще придумають за цей час? Чекаємо наповнених залів (будемо сподіватися, що всі обмеження на той час знімуть), хорового співу і танців під пісні, записані в нашій ДНК!

На сцені, як завжди - Андрій Макаревич (вокал, гітара, клавішні), Олександр Кутіков (вокал, бас-гітара), Валерій Єфремов (барабани) плюс Ігор Хомич (гітара), Олександр Льовочкін (клавішні, бек-вокал), Олександр Дітковський (труба, бек-вокал, тамбурин) і Кирило Іпатов (перкусія).

3 листопада 2022 року - Одеса

5 листопада 2022 року - Запоріжжя

7 листопада 2022 року - Харків

9 листопада 2022 року - Львів

11 листопада 2022 року - Київ

  • купівля
    без посередників
  • без
    сервісних зборів
  • гарантія
    оригінальності квитка