LP

LP

Київ
Палац Спорту
28
Вересня
2022
Середа, 19:00
799 - 2999 грн купити квитки

Друзі!

Повідомляємо, що у зв’язку із загостренням епідеміологічної ситуації у світі, пов’язаної з поширенням  нового штаму Covid-19 Омікрон, менеджмент артистки прийняв рішення про часткову відміну та перенесення європейського туру LP на осінь 2022 року.

Концерт LP у Києві переноситься з 01.02.2022 на 28.09.2022.

Усі квитки, придбані раніше, залишаються дійсними на нову дату та не потребують обміну.

На жаль, концерти у Львові (03.02.2022), Одесі (05.02.2022) та Харкові (07.02.2022) відміняються. Глядачі, які купили квитки на концерти у Львові, Одесі та Харкові можуть повернути квитки або обміняти їх на концерт у Києві на нову дату 28.09.2022р.

З питань обміну/повернення квитків напишіть  нам лист на електронну адресу:

Харків:

- для обміну квитків на київський концерт вам потрібно написати листа на адресу info@internet-bilet.com.ua. У темі листа прсимо вказати "ОБМІН КВИТКІВ НА КИЇВСЬКИЙ КОНЦЕРТ";

- для повернення електронних квитків, придбаних  через сервіс "Інтернет-білет", просимо Вас написати лист на цю адресу -  vozvrat@internet-bilet.com.ua;

- для повернення фізичних квитків, придбаних на концерт у Харкові можете звернутися до кас міста, що знаходяться за адресами:

1) ТРЦ «Нікольский» (вхід зі сторони метро, мінус перший поверх біля ескалатора) (вул. Пушкинська, 2А)

2) ТЦ "Класс" на Гагарина (центральний вхід, 0 поверх) (пер. Донецький, 18)

               3) ТРЦ "Дафи" (вул. Героїв Праці, 9)

 

Одеса – info@concert.ua

Львів – support@gastroli.ua                                                                                                       

                                                  

Дякуємо  за розуміння та бажаємо міцного здоров’я.

До зустрічі на концерті.

За інформацією слідкуйте на офіційних сторінках LP.Співачка
LP вже добре знайома українській аудиторії. Її концерти тут — це повні зали фанів, які в унісон підспівують кожній пісні. У 2022 Україна матиме можливість заспівати з нею знову — у київському Палаці Спорту. У рамках концерту артистка виконає треки з п'ятої за рахунком платівки Heart To Mouth та найкращі композиції зі своєї дискографії.

У музичному світі ім'я Лаури Перголіцці фігурує вже десятиліття, але насправді її зірка засяяла тільки в 2017 році, завдяки альбому
Lost on You. Однойменний трек з якого став платиновим в Польщі, Греції, Швейцарії, Італії, Франції та багатьох інших країнах. Загальна кількість переглядів відеокліпів "Lost On You", "Muddy Waters" і "When We're High" за рік перевищила 280 мільйонів. Про неї написали і Rolling Stone, і Vogue, і Out, а сама вона стала бажаним гостем в шоу Джиммі Феллона, Джеймса Корду та Джулза Холланда.

Наступний реліз, що виходить роком пізніше, зміцнює позиції співачки в світовій поп-музиці.
Heart To Mouth — гучний крик артиста, що неспроможний стримати себе. У цьому альбомі, як і раніше, Лаура відверто говорить про любов, пристрасть, страх, невірність, жаль та спокуту. І це, мабуть, найбільш щира сповідь артистки. Мультижанрова платівка вдало поєднує в собі поп, рок та електроніку, а сама LP нібито доводить, що для неї не існує нічого неможливого. І знову — повні зали по обидва боки Атлантики і гарячі позиції в альбомних чартах.

«Мені пощастило, що у мене є аудиторія, яка мене розуміє. Моє життя було непростим і я готова заспівати про це. Якщо вам це подобається, круто, тому що я люблю свою справу найбільше в житті» —
LP.

Київ, Палац Спорту
, 28.09.2022р.

купити квитки
  • купівля
    без посередників
  • без
    сервісних зборів
  • гарантія
    оригінальності квитка