CIRQUE DU SOLEIL. CRYSTAL

CIRQUE DU SOLEIL. CRYSTAL

Київ
Палац Спорту
13
Лютого
2020
Четвер, 19:00Cirque du Soleil представляє CRYSTAL

Перша акробатична вистава на льоду найвідомішого цирку світу - в Україні

Київський Палац спорту з 13 по 16 лютого 2020 року.

 23 травня 2019 року о 12:00 почнеться вільний продаж квитків.

КИЇВ, 17 травня 2019 року - Cirque du Soleil з радістю презентує льодове ШОУ CRYSTAL у КИЄВІ. Це неймовірне ШОУ поєднує циркове мистецтво та фігурне катання у дивовижній новій постановці. Українські глядачі будуть здивовані приголомшливою демонстрацією акробатики, що кидає виклик гравітації, в поєднанні з неймовірними навичками фігурного катання. Це унікальна вистава Cirque du Soleil,  аналогів якої ви ніколи не бачили.

CRYSTAL – з 13 лютого 2020 року лише 7 вистав у Палаці спорту!

Квитки на CRYSTAL сьогодні доступні лише членам Cirque Club. Членство в Cirque Club безкоштовне, дає можливість першочергового придбання квитків і спеціальних пропозицій. Щоб стати членом Cirgue Club, відвідайте www.cirquedusoleil.com.

Вільний продаж квитків у Києві почнеться 23 травня о 12:00

Квитки можна придбати на сайті www.cirquedusoleil.com/crystal та https://anshlag.com.ua/cirque-du-soleil-crystal-kyiv

ГРАФІК ВИСТАВ

Четвер, 13 лютого о 19:00

П’ятниця, 14 лютого о 15:00/ 19:00

Субота, 15 лютого об 11:00/ 15:00/ 19:00

Неділя, 16 лютого об 11:00/ 15:00

CRYSTAL – пригода, що захоплює подих

Шоу Crystal створили режисери Шана Керролл (Shana Carroll) і Себастіан Солдевіла (Sebastien Soldevila).

Crystal -  головна героїня, яка розповідає історію про самопізнання і занурює глядачів у світ власної уяви. Ця подорож, в якій не обійтися без викидів адреналіну, допомагає їй відчути себе незалежною, впевненою, допитливою і творчою особистістю.

Шоу Crystal запрошує вас залишити повсякденну дійсність і помандрувати у світ фантазій з вражаючими візуальними прийомами і оригінальним музичним супроводом.

Шоу рекомендовано для глядачів різного віку.

У міжнародному турі CRYSTAL беруть участь 43 артисти, а також більше ніж 40 членів технічного персоналу з 21 країни світу.

Слідкуйте за #CRYSTAL та #cirquedusoleil у соціальних мережах: Facebook | Twitter | Instagram | Youtube

Ми вдячні офіційному спонсору у Києві - SKODA


Про Cirque du Soleil - Crystal є оригінальним творінням Cirque du Soleil починаючи з 1984 року. Компанія подарувала магію та задоволення понад 180 мільйонам глядачам у більш ніж 450 містах на шести континентах. На сьогодні Cirque du Soleil нараховує понад 4000 працівників і 1300 артистів з майже 50 країн. У 2019 році по всьому світу одночасно представлено близько 19 вистав.

Додаткову інформацію про Cirque du Soleil можна отримати на сайті www.cirquedusoleil.com

Знижки


На на всі сеанси шоу CRYSTAL пропонуються квитки за спеціальною ціною для дітей від 0 до 9 років. При виборі квитків на сайті вкажіть кількість дитячих квитків у замовленні, і знижку на такий квиток буде сформовано автоматично.

Кількість дитячих квитків обмежена!

Діти до 5-и років, якщо вони не займають окремого місця, можуть відвідати шоу безкоштовно. Якщо на момент відвідання шоу дитині виповнилось 5  років, то дитині потрібен квиток.

Зверніть увагу, що на вході на Захід у разі наявності дитячого квитка або у разі відвідування Заходу дитиною до 5 років  без надання окремого місця необхідно мати копію документа, який підтверджує вік дитини на дату Заходу.

Діти старші 14 років можуть прийти на шоу без супроводу дорослих. Діти до 14 років проходять на шоу у супроводі дорослих, яким також необхідно мати квиток.


  • купівля
    без посередників
  • без
    сервісних зборів
  • гарантія
    оригінальності квитка