Alessandro Safina

Alessandro Safina

Київ
Палац Україна
02
Грудня
2024
Понеділок, 19:30

Наразі в країні введено воєнний стан через військову агресію РФ, що є обставиною непереборної сили, і проведення концерту Alessandro Safina є неможливим. Після перемоги України та стабілізації ситуації будуть виконані всі взяті зобов’язання: буде повідомлена нова дата проведення концерту. Всі квитки, придбані раніше, будуть дійсними на нову дату. Повернення квитків можливо лише при умові скасування концерту.

З усіх питань пишіть нам на admin@anshlag.com.ua.

 

Дякуємо за розуміння та бажаємо миру.

Тримайтеся та бережіть себе!

Слава Україні!
Італійський тенор Алессандро Сафіна, що народився в Сієні, відкрив свою пристрасть до співу в ранньому віці; йому було лише дев'ять років, коли він почав займатися музикою і відразу ж проявив особливу любов та талант саме до класичної музики.

Він почав відвідувати музичну академію, коли йому було 12 років, а в 17 років Алессандро вступив до широко відомої консерваторії музики «Луїджі Керубіні» у Флоренції.

1990 року тенор дебютував у ролі Родольфо, головної чоловічої партії в опері Джакомо Пуччіні «Богема», разом із Катею Річчареллі. Він продовжував виступати на найпрестижніших майданчиках світу.

У 90-х вражаючі вокальні дані Алессандро привернули увагу відомого італійського піаніста та композитора Романо Мусумарра, і вони швидко почали записуватись разом. Кінцевим результатом став дебютний альбом Алессандро "INSIEME A TE". З того часу він випустив ще три успішні альбоми. Останній «DEDICATED» був знову випущений Мусумарра.

Поп-опера була формулою перемоги; його перший альбом був проданий тиражем 700 000 копій у всьому світі до 2002 року, частково завдяки популярності синглу «LUNA». У пісні представлені популярні барабанні ритми у супроводі грандіозних оркестровок, а Сафіна супроводжується неземним жіночим вокалом.

У 2001 році його концерт Live in Italy ONLY YOU транслювався в рамках серії Great Performances американським громадським каналом PBS і випущений на DVD.

Алессандро записав дуети з Елтоном Джоном, Родом Стюартом, Маріо Франгулісом, Сумі Джо та Сарою Брайтман. Він виступав як спеціальний гість Сари в деяких її турах. У 2008 році спеціальний випуск PBS про концерт Сари Брайтман "Symphony in Vienna" був записаний у Стефансдомі, де вона та Алессандро виступили у двох прекрасних дуетах.

Він також давав концерти з такими відомими артистами, як Хосе Каррерас та Барбара Хендрікс.

Сафіна виступав для королеви Англії Єлизавети II у Королівському вар'єте, для Папи Івана Павла II та принца Монако Реньє.

Алессандро Сафіна завдяки своїй зовнішності потрапив до списку 50 найкрасивіших людей 2002 року за версією журналу «People».

Тенор гастролює світом, отримуючи безліч престижних нагород.

Sunday Mail назвала Алессандро одним з найпопулярніших тенорів світу.

"New York Times" згадала його у своїй статті "More Tenors, Where Those Three Came From?"

Нещодавно американська кабельна мережа новин CNN обрала Алессандро одним з трьох тенорів Попери у світі.

Його девіз для молодих виконавців усього світу:

'СЛІДУЙ ЗА СВОЄЮ МРІЄЮ'

  • купівля
    без посередників
  • без
    сервісних зборів
  • гарантія
    оригінальності квитка