THE WALL. ROCK OPERA

THE WALL. ROCK OPERA

Київ
Палац Україна
29
Березня
2024
П'ятниця, 19:30

Шановні глядачі!

 

На жаль, через військову агресію РФ проти України 29.03.2022 концерт не відбудеться. Повернення коштів буде відбуватись відповідно до законодавства України, оферти і у встановлені для цього строки. Наразі в країні введено воєнний стан, що є обставиною непереборної сили, і неможливо виконати зобов'язання. Після перемоги України та стабілізації ситуації - будуть виконані всі взяті зобов'язання, буде повідомлена нова дата проведення концерту або буде повідомлено про відміну концерту і розпочнеться процедура повернення коштів. 

З усіх питань пишіть нам на admin@anshlag.com.ua.


Дякуємо за розуміння та бажаємо миру.  Тримайтеся та будьте здорові!

Все буде Україна!

Слава Україні! 

 
"У той момент, коли стіна впала, усі глядачі аплодували стоячи. Судячи з прийому, ця рок-опера залишиться з нами надовго", - Rolling Stone

Концертна агенція “Аншлаг” з гордістю представляє ювілейний тур рок-опери The Wall. У 1979 році вийшов один із найкращих альбомів гурту Pink Floyd – «The Wall». За цей час він не втратив жодної краплі своєї актуальності та злободенності… і тридцять мільйонів проданих копій альбому вкотре це підтверджують. Альбом TheWall став найграндіознішою і в той же час останньою величною спільною роботою великої групи. Він породив небачене за своїм розмахом концертне шоу, став основою повнометражного художнього фільму та своєрідним музичним символом падіння вже не метафоричної, а цілком конкретної стіни – Берлінської.

29 березня 2022 року у Палаці «Україна» відбудеться рок – опера THE WALL.

THE WALL – OPERA ROCK – це шоу від City Lights Entertainment, створене у 2019 році та присвячене 40-річчю альбому Pink Floyd «The Wall». THE WALL – OPERA ROCK – це ні в якому разі не триб'ют-шоу. Ідея полягала у відтворенні міфічного твору, поєднуючи сучасний балет із живим виконанням.

Використовуючи змішану техніку, шоу дає публіці новий досвід, прославляючи музику Pink Floyd.Танцюристи, гурт та співаки під керівництвом французького хореографа Йохана Нуса представляють неймовірне шоу «Pink Floyd – The Wall – Opera-Rock»! Музичний супровід гурту та співаки з Великобританії, танцюристи та солісти Ars Lyrica – Talent d’Argile Ballet під керівництвом іменитого хореографа, на рахунку якого різні проекти від Парижа до Лас-Вегаса – все це забезпечить незабутній вечір та занурення у творчість улюбленої рок-групи.

The Wall - Opera Rock - 4 солісти, 6 музикантів, 10 танцюристів на сцені разом з різними візуальними ефектами створять унікальну та захоплюючу історію епічного альбомуThe Wall.

Британська рок-група Pink Floyd стала справжнім музичним явищем ХХ століття. Колектив прославився тривалими треками, об'єднаними в тематичні сюїти піснями, експериментами зі звуком, філософською лірикою, креативними обкладинками платівок та грандіозними концертними шоу.

Окремо в лінійці альбомів Pink Floyd стоїть одинадцятий - The Wall. По-перше, він вийшов на двох дисках. По-друге, це останній альбом, записаний у так званому класичному складі Pink Floyd: Девід Гілмор, Роджер Уотерс, Нік Мейсон та Річард Райт. «The Wall» став одним із найуспішніших комерційних альбомів 1980 року, а вже через два роки режисер Алан Паркер зняв на його основі фільм «Стіна». Головну роль у картині зіграв Боб Гелдоф.

Альбом The Wall сам по собі схожий на рок-оперу. Головний герой на ім'я Пінк з дитинства захищає себе від суспільства. Все почалося зі смерті батька. Хлопчика цькують у школі. Деспотична мати лише посилює психологічні проблеми дитини. Ставши дорослим, Пінк одружується, але його шлюб зазнає краху. Все це призводить до його добровільної самоізоляції. Хто ж знав, що через 40 років після виходу цього альбому слово «самоізоляція» наб'є оскому усьому світу.

Не дивно, що за цим сюжетом у підсумку й поставили рок-оперу The Wall, яку можна буде побачити у Києві 29 березня 2022 року. Тут стіна – головний символ відчуження героя-одинака. Глядачі рок-опери "The Wall" у Києві почують"Another Brick In The Wall, Part 2", "Comfortably Numb", "Hey You" та інші композиції, які занурять їх у творчість великого рок-гурту.

Відео: https://www.youtube.com/watch?v=HfndYPSGiWc

  • купівля
    без посередників
  • без
    сервісних зборів
  • гарантія
    оригінальності квитка